Vypnout reklamy

Nová funkce má nahradit nynější Android Beam. Od verze Android Q se bude funkce nazývat Fast share. Vypadá to na stejnou technologií, která byla dostupná v souborovém manažerovi.

Funkce Fast Share pracuje bez připojení k internetu. Vyberte si zařízení, kterému budete soubor posílat a přes Wi-Fi se data přenesou. Je potřeba, aby zařízení ve vašem blízkosti mělo zapnuté Bluetooth a GPS.

Posílat můžete fotografie, URL, krátké úryvky textu. Zajímavé na tom celém je to, že funkce Fast Share funguje krom Android telefonu, tak i na chytrých hodinkách, Chrome OS a dokonce i s iPhone telefony.

Bude potřeba, abyste funkci Fast Share zapnuli, protože jinak nebudete viděn. V této chvíli je funkce dostupná na Android Q s telefony Pixel, avšak věříme, že se dostane i do dalších telefonu.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.