Google ruší videohovory na zařízení Nest Hub Max. Zoom bude také nedostupný.

Google údajně ruší jednu z hlavních funkcí na jednom ze svých zařízení - schopnost provádět videohovory pomocí Google Meet na Nest Hub Max. Zoom také nebude k dispozici na Nest Hub...
Google ruší videohovory na zařízení Nest Hub Max. Zoom bude také nedostupný.

Google údajně ruší jednu z hlavních funkcí na jednom ze svých zařízení – schopnost provádět videohovory pomocí Google Meet na Nest Hub Max. Zoom také nebude k dispozici na Nest Hub Max po září.

V dnešním světě je videohovorování stále více populární. Lidé ho využívají pro pracovní schůzky, komunikaci s rodinou a přáteli nebo pro vzdělávání na dálku. Jedním z nejznámějších nástrojů pro provádění videohovorů je Google Meet.

Nedávno však Google ohlásil, že ruší schopnost provádět videohovory pomocí Google Meet na svém zařízení Nest Hub Max. Toto zařízení slouží jako chytrý reproduktor s připojením na internet a také obsahuje kameru, což umožňuje uživatelům provádět videohovory. Avšak od září tohoto roku bude tato možnost zrušena.

Tato zpráva vyvolala rozčarování u mnoha uživatelů. Mnoho lidí si totiž oblíbilo možnost provádět videohovory pomocí svého Nest Hub Max a nyní budou muset hledat alternativní způsoby komunikace.

Google však není jedinou společností, která omezuje možnosti videohovorů na svém zařízení. Zoom, další velmi oblíbená platforma pro videohovory, také oznámil, že po září nebude dostupný na Nest Hub Max.

To znamená, že uživatelé budou muset hledat jiná zařízení nebo aplikace, které jim umožní provádět videohovory. Existuje řada alternativních nástrojů, které nabízejí podobné funkce jako Google Meet a Zoom. Mezi nejznámější patří Skype, Microsoft Teams a FaceTime.

I když rušení možnosti provádět videohovory na Nest Hub Max je pro mnoho uživatelů zklamáním, stále existuje řada možností, které jim umožní komunikovat pomocí videa. Doufejme, že Google a další společnosti budou nadále rozvíjet a zdokonalovat své nástroje pro videohovory, aby nám poskytly co nejlepší uživatelskou zkušenost.

FAQ:

1. Proč Google ruší schopnost provádět videohovory na Nest Hub Max?

– Google neposkytl konkrétní důvody, proč ruší tuto funkci. Může to být z důvodu technických omezení nebo rozhodnutí strategického charakteru.

2. Jaké jsou alternativy k Google Meet a Zoom?

– Existuje několik alternativ, mezi nejznámější patří Skype, Microsoft Teams a FaceTime.

3. Budou možnosti videohovorů na Nest Hub Max nahrazeny jinými funkcemi?

– Google neposkytl žádné informace o tom, zda bude nahrazena jinými funkcemi.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/no-more-google-meet-and-zoom-on-the-nest-hub-max-support-ends-in-september_id150729