Vypnout reklamy
9.10.2019

Google spustí funkci Live Caption na Pixel 4 telefonech

Na Google I/O konferenci jsme mohli vidět novou funkci Live Caption v akci. Ta se stará o to, aby audio bylo přeloženo do titulek na obrazovku.

Díky XDA-Developers můžeme vidět, jak to celé funguje. Funkce dokáže analyzovat jakýkoliv audio stream a vložit titulky na obrazovku.

Google také řekl v květnu, že funkce Live Caption dorazí jen na vybrané telefon běžící na Android 10. To znamená, že Pixel 4 telefony budou první, které tuto funkci dostanou.

Screenshoty výše jsou pořízené z nevydaného APK souboru z Pixel 4 XL telefonu. V této chvíli však funkce funguje pouze v Anglickém jazyce, ale měly by dorazit i další.

Kvůli vysoké spotřebě paměti a místa v mobilním telefonu bude funkce Live Caption pouze na vybraných high-end mobilních telefonech.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.