Google testuje nové rozhraní v aplikaci YouTube

Google testuje nové uživatelské rozhraní pro YouTube. Nově chce komentáře ponechat pod videem, kde budou tři zajímavé komentáře s možnosti zobrazit všechny.

YouTube

YouTube je jedna z mnohých aplikací, kterou se snaží Google vylepšit. Poslední dobou vylepšuje a proměňuje firma i aplikace Mapy, Asistenta, Duo.

I ty nejmenší změny v rozhraní napřed firma otestuje, než je vydá do reálného prostředí. Tentokrát se jedná o změnu uspořádání komentářů.

Nyní je to tak, že na mobilní verzi vidíte prvně další videa a komentáře jsou až pod nimi. Nyní chce firma dát komentáře hned pod video a až poté nechat další podobná videa. Je to podle nás lepší způsob, protože nyní jste museli sjet až hodně dolů, abyste si přečetli nějaké názory na video.

Google testuje nové uživatelské rozhraní aplikace YouTube
Google testuje nové uživatelské rozhraní aplikace YouTube

Sekce ukáže první 3 nejnovější komentáře, ale je zde tlačítko pro to, abyste mohli vidět všechny. Takové rozhraní YouTube nedávno již testoval, ale jen na pár uživatelích. Velké společnosti takhle provádějí A/B testování a sledují, jak se to lidem líbí. Následně zařadí změnu do ostrého provozu nebo také ne.