Vypnout reklamy

Google testuje ovládání telefonu za pomocí hlasu

Vydáno dne: 12.4.2016

Google chce zjednodušit práci s telefonem a spustil beta testování jejich nové aplikace Voice Access pro Android. Spousta lidí se do beta testování pustilo hned po zveřejnění, takže právě teď je plno. Google k tomu řekl: “Nedávno jsme spustili Voice Access Beta. Aplikace dovoluje lidem, kteří mají problém ovládat dotykový displej z důvodu, že jsou […]

Google chce zjednodušit práci s telefonem a spustil beta testování jejich nové aplikace Voice Access pro Android. Spousta lidí se do beta testování pustilo hned po zveřejnění, takže právě teď je plno.

Google k tomu řekl:

“Nedávno jsme spustili Voice Access Beta. Aplikace dovoluje lidem, kteří mají problém ovládat dotykový displej z důvodu, že jsou třeba zraněni, paralyzování nebo jiné důvodu proč ovládat android zařízení pomocí hlasu. Například řeknete “open Chrome” nebo “Go home” a telefon vás začne navigovat po telefóně nebo využijte i interakce jako je “click next” nebo “scroll down”.”

 

Voice Access Beta

Voice Access Beta

Pokud ale nebudou příkazy v Češtině, tak u nás aplikace moc neuchytí, proto doufáme, že v budoucnu bude i v Českém jazyce.

 

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: