Vypnout reklamy

YouTube ukončuje službu pro přímé zprávy. Podle všeho se tato služba neuchytila a lidé si přes ní nepíšou. Služba bude ukončena k 18. září.

29.8.2019

Google ukončuje YouTube službu pro přímé zprávy

Google ukončuje další službu, kterou platformě Youtube dal. Podle posledních zpráv stačí, když vejdete do soukromých zpráv v Youtube a uvidíte, že tato služba bude k 18. záři ukončena.

Google nyní nabízí instrukce k tomu, abyste si mohli veškeré zprávy stáhnout a zkopírovat. Toto můžete udělat i přes soukromý účet, kde lze stáhnout veškeré informace, co o vás Google ví a zde budou i zprávy.

Youtube direct zprávy ukončeny
Youtube direct zprávy ukončeny

Poslední dobou Google velmi rychle odstraňuje služby, kterým se nedaří příliš dobře. Je pravda, že službu jsme sami nevyužívali, jelikož spousta lidí používá jiné služby. Byla to však dobrá teorie, kdy by uživatelé mohli posílat videa svým kamarádům na přímo, avšak to mohou i přes facebook.

Takže služba byla tak trošku k ničemu a ani se moc nedivíme. Poslední dobou však Google vždy něco vytvoří, ale zanedlouho to zase zabije.

Zdroj | Zdroj 2

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.