Vypnout reklamy
20.2.2019

Google upraví ovládání gesty na Android Q

I kdyby se vám to nelíbilo, tak Google představí v rámci nového Androidu ovládání gesty. Některá gesta se dají porovnat s těmi, co nabízí telefone Apple iPhone z roku 2018.

Mnoho stížnosti se sneslo na Android 9 Pie, kde je ovládání pomocí gest. Nicméně v Android 9 Pie je stále tlačítko pro vrácení se zpět. Podle posledních informací má Android Q být bez tohoto tlačítka a zpět se dostanete pouze gesty. Uživatel tak musí potáhnout na levou stranu, aby se dostal zpátky. Další změnou je otevření aplikace na obrazovce, kde uživatel potáhne doprava, aby otevřel poslední aplikaci.

Tlačítko zpět v Android 9 Pie a ovládání gesty
Tlačítko zpět v Android 9 Pie a ovládání gesty

Nicméně všechna gesta se mohou změnit. Tým Google na systému Android Q stále pracuje a představí ho až na Google I/O, který se koná od 7. května do 9. května 2019.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.