Google’s nová beta Androidu 14 naznačuje příchod Pixel Tablet 2

Dlouho očekávaná první beta verze Androidu 14 QPR3 právě vyšla a poskytuje nám náhled na to, co nás čeká s červnovým Pixel Dropem. Už jsme se dozvěděli hodně informací o funkcích,…

Google's nová beta Androidu 14 naznačuje příchod Pixel Tablet 2

Dlouho očekávaná první beta verze Androidu 14 QPR3 právě vyšla a poskytuje nám náhled na to, co nás čeká s červnovým Pixel Dropem. Už jsme se dozvěděli hodně informací o funkcích, které se očekávají, jako například **vylepšení citlivosti na dotyk** v závislosti na prostředí uživatele a dlouho očekávané přidání **pro externí obrazovku Pixel Fold**. Nyní se zdá, že Android 14 QPR3 Beta 1 také obsahuje odkazy na potenciální nástupce **Pixel Tabletu**.

Pixel Tablet se již delší dobu spekuluje jako příští zařízení od společnosti Google. Právě teď se zdá, že se blíží jeho skutečný vývoj. Odkazy v beta verzi naznačují, že Google pracuje na nové tabletové zařízení, které by mohlo přinést nové inovace a funkcionalitu.

Zatímco konkrétní podrobnosti o Pixel Tabletu nejsou známy, fanoušci mají naději, že bude pokračovat v kvalitním designu a výkonu, který jsme viděli u předchozích zařízení z řady Pixel. Bude zajímavé sledovat, jakým směrem se Google vydá s tímto novým tabletem a jak si bude konkurovat na trhu s ostatními předními značkami.

**FAQ:**

**1. Bude nový Pixel Tablet nástupcem Pixel Slate?**
Zatím není jasné, zda nový Pixel Tablet bude přímo nástupcem Pixel Slate, který byl uveden v roce 2018. Google může přinést zcela nový koncept tabletu, který se bude lišit od předchozího zařízení.

**2. Jaké možné funkce by mohl Pixel Tablet nabídnout?**
Podle odkazů v beta verzi Androidu 14 QPR3 by Pixel Tablet mohl přinést nové inovace a funkce. To by mohlo zahrnovat vylepšené dotykové ovládání, výkonný hardware a přizpůsobení prostředí uživatele.

**3. Kdy se očekává oficiální oznámení o novém Pixel Tabletu?**
Google zatím neoznámil žádné oficiální detaily o novém Pixel Tabletu. Nicméně, s beta verzí Androidu 14 QPR3 počítáme s tím, že by o novém zařízení mohlo být oznámeno v blízké budoucnosti. Sledujte náš web pro nejnovější informace a aktualizace ohledně této záležitosti.

S Pixel Tabletem v beta verzi Androidu 14 QPR3 se zdá, že se dočkáme další zajímavé novinky od společnosti Google. Uživatelé a fanoušci se těší na další informace o zařízení, které by mohlo poskytnout další úroveň komfortu a produktivity. Zůstaňte naladěni na nejnovější zprávy o tomto potenciálním tabletu od společnosti Google.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-pixel-tablet-2-android-14-qpr3-beta-1/