Hands-on videa od Samsungu podrobně popisují AI funkce série Galaxy S24

Samsung představil na včerejším Unpacked eventu novou sérii Galaxy S24 a součástí této novinky je také rozsáhlá kolekce nových funkcí umělé inteligence (AI) s názvem Galaxy AI suite. Samsung Newsroom nyní…

Hands-on videa od Samsungu podrobně popisují AI funkce série Galaxy S24

Samsung představil na včerejším Unpacked eventu novou sérii Galaxy S24 a součástí této novinky je také rozsáhlá kolekce nových funkcí umělé inteligence (AI) s názvem Galaxy AI suite. Samsung Newsroom nyní zveřejnila sérii videí, které podrobně rozebírají tyto nové možnosti v rámci Galaxy AI.

Jednou z novinek je Live Translate, který umožňuje dvousměrný překlad hlasových záznamů v reálném čase ve 13 jazycích přímo prostřednictvím aplikace Samsung Phone. Live Translate podporuje čínštinu, angličtinu, španělštinu, francouzštinu, němčinu, hindštinu, italštinu, japonštinu, korejštinu, polštinu, portugalštinu, thajštinu a vietnamštinu a Samsung slibuje další jazyky v budoucích aktualizacích software….

FAQ:

1. Jakou novou funkci přináší série Galaxy S24?
– Galaxy S24 přináší rozsáhlou kolekci funkcí umělé inteligence (AI) nazvanou Galaxy AI suite. Jednou z těchto funkcí je například Live Translate, který umožňuje překlad hlasových záznamů v reálném čase ve 13 jazycích.

2. Které jazyky jsou momentálně podporovány v aplikaci Live Translate?
– V aplikaci Live Translate jsou momentálně podporovány čínština, angličtina, španělština, francouzština, němčina, hindština, italština, japonština, korejština, polština, portugalština, thajština a vietnamština. Samsung však slibuje, že v budoucích aktualizacích software přibudou další jazyky.

3. Kde mohu najít více informací o funkcích Galaxy AI?
– Více informací o funkcích Galaxy AI najdete na Samsung Newsroom, kde jsou k dispozici videa podrobně rozebírající jednotlivé nové možnosti.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/samsung_posts_official_handson_videos_detailing_galaxy_s24_series_ai_features_-news-61279.php