Vypnout reklamy

Před dvěma dny vyšlo na YouTube video, které ukazuje Google Pixel 3 XL v HD rozlišení. Opravdu se jedná o Google Pixel 3 XL. Telefon se totiž dostal na černý trh v Ukrajině za 2000$ za jeden telefon. Jestli omylem nebo úmyslně, to prozatím nikdo neví. Odhalení je však naplánováno na 4. října. Obrovský displej […]

Před dvěma dny vyšlo na YouTube video, které ukazuje Google Pixel 3 XL v HD rozlišení. Opravdu se jedná o Google Pixel 3 XL. Telefon se totiž dostal na černý trh v Ukrajině za 2000$ za jeden telefon. Jestli omylem nebo úmyslně, to prozatím nikdo neví. Odhalení je však naplánováno na 4. října.

Obrovský displej

Nejnovější video opětovně ukazuje telefon Google Pixel 3 XL. Telefon má disponovat 6.7 palcovým displejem s rozlišením 1440 x 2960px, což je docela velký displej. Zadní strana telefonu disponuje dvěma barvami. Horní část je taková šedá a spodní bílá a vypadá to opravdu hezky. Fotoaparát má vzadu pouze jeden senzor o rozlišení 12.2 MPx a taktéž zde vidíme senzor otisků prstů.

USB-C, Android 9.0, Snapdragon 845

Krabice obsahuje i sluchátka s USB-C portem. Dále USB-C do USB-C kabel na nabíjení a USB-C do 3mm konvertoru pro další sluchátka.  Telefon by měl dorazit s čipem Qualcomm Snapdragon 845 a 4GB RAM. Samozřejmostí je přednainstlaovaný Android 9.0 Pie.

Přední selfie kamera má být duální.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)