Vypnout reklamy

Samsung již představil své telefony Note 10 a zároveň s nimi přišli i nové technologické vychytávky a hlavně partnerství mezi Samsungem a Microsoftem. Vše začalo integrací Word a novou funkcí Link to Windows. Jednoduše tak propojíte telefon s Windows PC.

Nicméně Samsung se zapomněl zmínit o nové funkci PlayGalaxy Link, která dovoluje streamovat hry z vašeho PC přímo do mobilního telefonu. Začnete tam, kde jste na PC skončili. Aplikace funguje skrz Wi-Fi i klasickým internetovým LTE připojením. Hru si tak můžete zahrát odkudkoliv (podle nás však bude, aby váš internet, kde běží hra, měl pevnou IP adresu).

Partnerství Samsungu s Microsoftem je výsledkem schopnosti streamovat hry přímo z Xboxu do telefonu, pokud budete chtít, asi podobně jako Stadia. Prozatím jsou to jenom spekulace, ale již víme, že Microsoft chystá konkurenci Google Stadia.

Samsung také dorazil s optimalizovanou funkcí Game Booster na Note 10.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.