Vypnout reklamy
21.9.2018

Herní telefon Asus ROG dorazí ke konci října

Herní telefon Asus ROG se představil již na začátku června a po čtyřech měsících si ho stále nemůžete koupit, avšak to by se mělo změnit. Server GearBest začíná nabízet tento telefon s odesláním do České republiky. Doba doručení je tedy 20 dní a poštovné stojí jen 0.57$. Telefon tedy půjde z Číny a pravděpodobně bude potřeba zaplatit DPH i CLO.

Cena je poměrně vysoká, protože se jedná o částku 1137€, což je v přepočtu na české koruny okolo 30 000,- Kč bez DPH a CLA. Již dávno se mluvilo, že právě v záři se měl telefon objevit v Indií, ale to se nestalo.

Herní telefon Asus ROG

Herní telefon Asus ROG

Co stojí za problémy s tímto telefonem a jeho dodávky, tak to nikdo neví. Herní telefon má disponovat 90HZ AMOLED displejem, čip Snapdragon 845 (taktovaný na vyšší frekvenci), duální USB-C port (pro doplňky), virtuální tlačítka, 4000 mAh baterií a spoustu zajímavých věcí.

Zní to úžasně, ale cena je celkem vysoká oproti telefonum Razer.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.