Vypnout reklamy

Herní telefon Razer Phone 2 oficiálně

Hraní her na mobilních telefonech už není okrajovou záležitosti, ale poté, co se výrobci mobilních telefonu snažili zvětšovat telefony a zvyšovat výkon, tak se naskytla možnost vyrobit herní telefony. Nový Razer Phone 2 je telefon se silným výkonem, unikátními funkcemi a vylepšeními.

Co se týče herních funkcí. Displej o velikosti 5.7 palců IGZO LCD s QHD rozlišením. Nový displej má být o 50% jasnější a dosahuje až 580 nitů (470 nitů je průměr). Nový displej tak dokáže poskytnout dobrý obraz i v tmavém prostředí.

Displej disponuje variabilní obnovovací frekvencí až 120Hz. Podpora HDR a DCI-P3 barevnou hustotu pro lepší vizuální scény ve hrách a videích.

Čip a paměti

Čip Snapdragon 845 nabízí nové chlazení za pomocí komor. Razer chce omezit snižování výkonu díky přehřívání na minimum. Dále je tady k dispozici 8GB RAM a rychlé 64GB UFC úložiště. Je zde microSD slot, ale není tak rychlý, jako UFS.

Dále 4000mAh baterie s QuickCharge 4.0+ a Qi bezdrátové nabíjení až o výkonu 15W.

Zadní část telefonu je pokryta sklíčkem. Zároveň je vodě-odolný IP67 (1 metr maximálně 30 minut).

Razer Phone 2 herní telefon

Razer Phone 2 herní telefon

Zadní logo je v barvách RGB a podporuje Chroma. To znamená, že logo Razer na zadní straně bude stejné, jako LED osvětlení telefonu. Razer má také nové sluchátka do USB-C s odstraněním šumu a opět mají synchronizaci RGB barev. Není zde 3.5mm audio jack.

Fotoaparát

Duální kamera na zadní straně je vylepšená. K dispozici je nový obrazový senzor Sony. Hlavní fotoaparát má 12MPx a má funkci Dual Pix AF a optický stabilizátor obrazu (OIS) se clonou f/1.75. Druhý senzor má 12MPx a 2x ZOOM.

Telefon nabízí nahrávání až 2160p s 60fps a je tady také 1080p @ 120fps slow-motion mód. Selfie kamera je ve většině případů nezměněna a nabízí 8MPx s podporou nahrávání 1080p @ 60fps.

Razer Phone 2 bude mít přední stereo reproduktory certifikované Dolby Atmos.

Cena a dostupnost

Telefon ze začátku dorazí s Android 8.1 Oreo a brzy obdrží upgrade. Cena takového telefonu je 800$ a dostupnost je prozatím neznámá.

K dispozici budou různé doplňky, jako je Razer bezdrátová nabíječka za 100$, kevlarové pouzdro za 50$ nebo temperované sklíčko za 20$.

Herní telefon Razer Phone 2

Herní telefon Razer Phone 2

Nová aplikace Cortex bude brzy k dispozici a nahradí aplikaci Game Booster. Nabídne optimalizaci zařízení a to tak, že vylepší rozlišení, FPS a zvýší frekvenci procesoru.