Vypnout reklamy

4 high-end chytrých telefonu na které se těšit v druhé polovině 2016

Pokud nakupujete chytré telefony mezi high-end (vyšší cenová relace, kvalitnější, nejnovější funkce), ale nejste doposud s výběrem spokojeni, tak ještě je spoustu telefonu,
Upcoming-Mobile-Phones-2016

Pokud nakupujete chytré telefony mezi high-end (vyšší cenová relace, kvalitnější, nejnovější funkce), ale nejste doposud s výběrem spokojeni, tak ještě je spoustu telefonu, na které se těšit.

Pokud nejste takoví, že neustále spěcháte za high-end telefonem, tak věřte, že se vyplácí čekat. Na konci roku pak budete mít z čeho vybírat. Teď Vám vypíšeme, na které telefony můžete na druhou půli roku 2016 čekat.

OnePlus 3

Mobilní telefon byl potvrzen jako další vlajkový telefon. Bude oznámen někdy v Červnu. Společnost říká, že přichází s novým vzhledem. OnePlus 3 může být poháněn Snapdragonem 820, ten stejný čipset běží na Galaxy S7, LG G5 nebo HTC 10. Taktéž bude displej 5,5 palců.

Moto X

Motorola Mobility (teď vlastněná Lenovo) ještě neoznámila nový chytrý telefon v roce 2016. Ale vypadá to, že teď co vidíte na obrázku bude nový vlajkový telefon. Všechny nové telefony budou mít čtečku otisků prstů.

Moto X

Moto X

Lenovo chce investovat spoustu peněz do značky Moto a Motorola potřebuje vytvářet jen ty nejlepší mobilní telefony.

Samsung Galaxy Note 6

Není to dlouho, co jsme slyšeli, že Samsung se rozhodl vydat nový telefon Galaxy Note 6 co nejdříve. Pravděpodobně to bude v Červenci. Jedná se tak o méně než 1 rok poté, co byl vydán Galaxy Note 5.

Zařízení bude mít 5,8 palců QHD Super AMOLED displej. Bude disponovat IP68 certifikát, takže bude odolný vůči prachu i vodě.

Galaxy Note 6 bude poháněn Samsung Exynos 8890 nebo Snapdragon 823, 12 Mpx fotoaparátem, 6 GB RAM, vylepšený S pen stylus, iris scanner

Google Nexus

Minulý rok v Záři Google vydal dva nové chytré Nexus telefony. Ten první Nexus 6P měl 5,7 palců displej a druhý Nexus 5X měl 5,2 palců. Prozatím nevíme, jestli Google plánuje vydat dva telefony, ale jedno je jisté, že určitě alespoň jeden high-end telefon vydá a poběží na Android N.

Nexus 6P vyráběl Huawei, Nexus 5X LG. Není jisté, že tyto společnosti budou vyrábět nadále tyto chytré telefony. Někteří říkají, že se bude jednat o HTC, které bude vyrábět telefony tento rok. HTC taktéž vytvořilo Nexus 9 tablet (rok 2014)