Vypnout reklamy

Hitman Sniper: The Shadows

Hitman Sniper: The Shadows a více informací o celé hře. Jak se hraje, jakou grafiku má a co ve hře musíte plnit?

Hitman Sniper: The Shadows zní jako nějaká odstřelovací hra ve formátu Hitmana. Nicméně je to více než jenom toto. Budete moci vytvářet řetězové reakce, manipulovat s prostředím a sestřelit nepřátele opravdu na dálku.

Vtrhněte do boje s Agentem 47. Hratelnost hry je na úrovní zájmena hry pro jednoho hráče. Budete akceptovat hned několik kontraktů, které pak musíte plnit. Nechybí ani PvP mód, kde budete vidět, jak se daří ostatním hráčům v boji a snažit se tak dostat na první místa v žebříčku.

Mise se odehrávají zájmena v horách a to v různých časech dne, takže klidně i v noci. Klikněte na zaměřovací ikonku a snažte se přiblížit nepřítele. K dispozici je také funkce pro instinkt, takže budete vědět, kdo je nepřítel a kde.

Úkolem je, abyste zneškodnili hlavní šéfy a zneškodnili ochranku, která se tady hlavně pohybuje.

Speciální schopnosti jednotlivých hrdinů vám pomohou se vyhnout detekci a zároveň vám pomohou získat extra body. V každé úrovní máte spoustu možností, jak zmanipulovat své cíle.

Hitman Sniper: Tha Shadows je hra, kde je potřeba získávat skóre. To znamená musíte zamířit a zabít cíl a tím získáte skóre. Čím větší skóre máte, tak tím lépe. Je zde spousut možností, jak si své skóre zlepšit. Pokud jste expertem dávat hlavy, tak obdržíte ještě bonusové body.