Honor Band 4 oficiálně za 30$

Po odhalení chytrých telefonu Honor 8X a Honor 8X Max dorazil také chytrý náramek Honor Band 4. Nový fitness náramek má „home“ tlačítko a barevný AMOLED displej. Hodinky dorazí se skvělou cenou a to pouhých 30$. Nové fitness hodinky dorazí s 0.95 palcovým AMOLED displejem a zahnutým sklíčkem 2.5D. K dispozici jsou funkce jako je […]

Fitness hodinky Honor Band 4

Po odhalení chytrých telefonu Honor 8X a Honor 8X Max dorazil také chytrý náramek Honor Band 4. Nový fitness náramek má „home“ tlačítko a barevný AMOLED displej. Hodinky dorazí se skvělou cenou a to pouhých 30$.

Nové fitness hodinky dorazí s 0.95 palcovým AMOLED displejem a zahnutým sklíčkem 2.5D. K dispozici jsou funkce jako je krokoměr, snímač spánku, snímač tepu a je zároveň vodě-odolný a prachuvzdorný do 5 ATM (atmosfér). K dispozici je Huawei TruSleep 2.0, který monitoruje veškeré spící cykly a to včetně REM spánku a následně vám ukáže doporučení, co je potřeba zlepšit pro lepší spánek.

Další funkcí je TruSeen 2.0, která neustále sleduje váš tep během aktivit jako jsou běhání, chození nebo jízda na kole. Honor slibuje 14 denní výdrž baterie.

Fitness hodinky pouze pro běhání

Honor Band 4 edice pro běhání

Honor Band 4 edice pro běhání

Společnost představila také edici hodinek pro běhání. Dorazí s POLED displejem (není barevný). Zároveň však nabízí menší baterií. Nabídne lepší data z běhání, jako jsou: kadence, délka kroku, kontakt se zemí a další. Hodinky jsou tak více zaměřené na jeden sport a mohou nabídnout více informací.

Cena a dostupnost

Nové fitness hodinky Honor Band 4 dorazí v černé, modré a růžové barvě a to za cenu 30$. K dispozici bude i edice pro běh, které budou stát okolo 15$.  Obojí hodinky dorazí na trh v Číně 20. září. Věříme, že se dostanou do světa.

Zdroj