Vypnout reklamy

Honor Note 10 se objevil na JD.com

Vydáno dne: 25.7.2018

Honor bude představovat svůj telefon Note 10 příští týden, ale již teď ho můžeme vidět na stránkách JD.com, kde je zobrazen z přední strany. Na fotce vidíme malý horní i spodní rámeček a téměř bez rámečku po stranách. Telefon má vysoký displej a bez výřezu. Specifikace telefonu jsou již k dispozici a Honor Note 10 bude mít 6.95 […]

Honor bude představovat svůj telefon Note 10 příští týden, ale již teď ho můžeme vidět na stránkách JD.com, kde je zobrazen z přední strany. Na fotce vidíme malý horní i spodní rámeček a téměř bez rámečku po stranách. Telefon má vysoký displej a bez výřezu.

Specifikace telefonu jsou již k dispozici a Honor Note 10 bude mít 6.95 palcový AMOLED displejDále moderní čip Kirin 970 a fotoaparát 16 MPx + 24 MPx. Druhý senzor bude pravděpodobně černobílý.

8 GB RAM

Dále bude k dispozici se 6 neob 8 GB RAM a 64 / 128 / 256 GB úložištěm s microSD slotem. Poběží na EMUI 8.1 a Android Oreo 8.1. K dispozici bude velká baterie 4900 mAh, což je asi největší baterie, kterou kdy Huawei do telefonu umístil.

Cena okolo 1500$

Telefon na JD.Com stojí okolo 1500$, avšak přesná cena pro celý svět bude k dispozici až po odhalení na IFA 30. Srpna. Za týden 31. Července se má telefon odhalit již v Číně.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Huawei oficiálně oznámil prodej značky Honor
Huawei firma

Huawei firma prodala značku Honor společnosti v Číně. Otázkou zůstává za kolik a bude moci Honor opět využívat služby Google?

Huawei dorazí s aplikaci Moovit do AppGallery
Huawei AppGallery

Aplikace Moovit míří do AppGallery. Nabídne vám tak možnost plánovat si jednotlivé výlety jakýmkoliv prostředkem.

Intel získal povolení prodávat své čipy Huawei
Intel a Huawei

Intel má povolení obchodovat s firmou Huawei a tím i dodávat své čipy společnosti. Nyní Huawei nemůže vyrábět své vlastní Přečíst si více

Huawei s fotoaparátem v displeji a periskopickým zoom.
Huawei firma

Huawei má patentovaný design telefonu, kde je selfie kamera pod displejem a na zadní straně jsou pak čtyři senzory kamer, Přečíst si více