Vypnout reklamy

Honor přichází na trh s dalšími telefony

Vydáno dne: 8.6.2020

Honor přichází na český trh s novými telefony a novými fitness hodinkami Honor Band 5. Pojďme se tedy podívat, co telefony nabízí a jak vypadají.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Pokud je na trhu málo mobilních telefonu, tak se Honor rozhodl vydat další mobilní telefony pro tento rok. Na český trh se dostává mobilní telefon 9X Lite, Honor 8S 2020 a fitness náramek Honor Band 5 Sport.

Honor 9X Lite

Nový fotomobil se 48MPx kamerou a hezkým skleněným designem je tady. Fotoaparát dokáže velmi dobře ostřit i za horších světelných podmínek. K tomu mu pomáhá umělá inteligence s režimem AIS Super Night.

Honor 9X Lite
Honor 9X Lite

Selfie kamera nabízí funkci 3D Portrait Lighting. Dále velikost interní paměti je 128GB, což umožňuje ukládat celkem velké soubory, které budou hlavně vycházet s fotek kvůli rozlišení.

Telefon je k dispozici v zelené a modré barvě za 5290,- Kč.

Honor 8S 2020

Vylepšený telefon Honor 8S je tady s 5.71 palcovým displejem, certifikovaným u TUV Rheinland. Má eliminovat modré podsvícení, takže pro oči je podívání na tento displej mnohem komfortnější. Telefon lze odemknout pouhým rozpoznáním obličeje.

Honor 8S 2020
Honor 8S 2020

Jedná se o elegantní telefon v matu a lesku. K dispozici je v barvě černá a modrá za 3290,- Kč.

Honor Band 5

Chytrý fitness náramek Honor Band 5 je tady. Má celkem 6 senzorů pohybu a zároveň dokáže upozornit na to, kdy se přeruší spojení s bluetooth a dokáže i zavolat.

Funkce: monitoring kroků, vzdálenosti, kroků nebo i možnost nastavit si cíl, který budete průběžně plnit.

Honor Band 5
Honor Band 5

Baterie v hodinkách vydrží až 14 dní. Hodinky jsou k dispozici v růžové a šedé barvě. To jen za 599,- Kč.

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže