Vypnout reklamy

Honor V40 podle všeho dorazí s Google Play službami

Honor V40

Honor má vydat telefon V40 5G a již byl znovu odsunut z 18. ledna na 22. ledna, tedy zítra. Firma potvrdila, že měla k tomu dobrý důvod, tohle udělat a spekuluje se o tom, že by Google Play služby mohly být v tomto telefonu jako první.

Od doby, kdy Huawei měl zákaz prodávat telefony se službami Google, tak od té doby (květen 2019) firma Honor nemohla prodávat ani své telefony s Google. Což zájmena poškodilo prodeje na západním trhu.

Huawei totiž Honor vlastnil, ale to již nyní není a Huawei značku Honor prodali. To znamená, že honor již nepodléhá sankcím firmy Huawei.

Je tedy možné, že se Honoru podařilo během posledních měsící zabezpečit licenci pro Google služby.

Honor V40 bude představen zítra 22. ledna s informacemi, kdy se objeví na západním trhu. Bude se vydávat u nás v ČR jako Honor V40 View. Honor slíbil, že v Číně bude telefon v prodeji od 22. ledna. Má mít 6.72 palcový OLED displej se 120 Hz obnovovací frekvencí. Mediatek Dimensity 1000+ čip bude pohánět tento telefon.

Čtyř senzorová kamera 50MPx hlavní a bude mít 66W rychlé nabíjení a 55W bezdrátové nabíjení.

Nicméně bude zajímavé sledovat, jestli se Honoru podařilo dstat na své telefon v tak rychlém sledu Google služby. Avšak bude firma stále používat Magic UI (je to rozhraní založené na EMUI).

Zdroj