Vypnout reklamy

Honor View 20 s herním módem

Nový herní mód dorazí na telefony Honor View 20 (Honor 8X), který má předpovídat frekvenci pro budoucí scénu v dané hře a tím

Telefonu Honor View 20 bylo prodáno na 1.5 miliónu kusů. Společnost tohle číslo řekla právě na MWC 2019. Stal se tak nejprodávanějším telefonem v Číně a stejně i na serveru Amazonu ve Francií.

Gaming + mód
Gaming + mód

Honor vyvinul novou technologií zvanou Gaming+, která má vylepšit energetickou efektivitu svého čipu Kirin 980 a to až o 20%. To vše za pomoci umělé inteligence, která dokáže předpovídat tu nejlepší frekvenci procesoru a grafiky. Již dopředu bude procesor vědět, kolik je potřeba výkonu na danou scénu. Zároveň tato technologie dokáže udržet počet snímků na 60.

Honor 8X Fortnite a Vulkan API
Honor 8X Fortnite a Vulkan API

Honor se taktéž přesouvá na technologií Vulcan, která nabízí mnohem více možností. K dispozici je tak HDR renderování pro vylepšenou obrazovou kvalitu ve hrách. Epic Games již zařazuje podporu Vulcan API do hry Fortnite (velmi brzy bude aktualizace k dispozici). Další hry budou spolupracovat s Gaming+ módem.

V rámci partnerství mezi Epic Games a Honor získají vlastníci View 20 telefonu exkluzivní Honor outfit ve hře. Stačí zamířit na HiHonor.com k získání

Honor 8X
Honor 8X

3D senzor na zadní straně View 20 již v této chvíli dokáže snímat vaše tělo ve 3D pro pohybově ovládané hry. Později bude tento senzor používán také pro rozšířenou realitu pro nakupování a sociální sítě.

Na počátku března budou mít zákazníci v západní Evropě mít možnost zakoupit novou barvu Honor 8X (jméno View 20 pro EU trh).