Vypnout reklamy

Hra Age of Empires Mobile

Age of Empires Mobile přichází na iOS a Android. Předregistrace otevřena, strategie a legendární vůdci.


TiMi Studio
a World’s Edge ve spolupráci s Xbox Games Studio přinášejí na platformy iOS a Android novinku z kategorie strategických her – Age of Empires Mobile. Tato hra, která je již nyní dostupná pro předregistraci, slibuje přenést na mobilní zařízení všechny elementy, pro které je série známá: rychlý boj, stavění základen a samozřejmě taktiky v reálném čase.

Přestože oficiální datum vydání zatím nebylo potvrzeno, App Store naznačuje, že by hra měla být vydána 19. srpna. TiMi Studios a World’s Edge plánují před spuštěním provést testovací hraní. Chcete-li se těchto testů zúčastnit, sledujte oficiální webové stránky, kde získáte informace o tom, kdy a kde se testy uskuteční.

Age of Empires Mobile nabídne možnost sestavit tým z některých z nejuznávanějších vůdců historie, jako jsou Král Artuš, Jana z Arku, Julius Caesar a Královna ze Sáby. Každý z nich přináší do hry něco jedinečného, což bude třeba zvážit před sestavením svého impéria a vstupem do boje. Hra nabízí směsici PvP (hráč proti hráči) a PvE (hráč proti prostředí), což umožňuje hráčům otestovat své taktické schopnosti proti ostatním hráčům i počítači. Hra bude zdarma ke hraní, což může u některých hráčů z PC komunity vzbudit obavy. Nicméně, podobně jako u Pokemon Unite a Call of Duty Mobile, i zde se zdá, že pro zážitek z hry není nutné utrácet skutečné peníze.

Aplikaci stáhnete níže

Age of Empires Mobile

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Age of Empires Mobile přichází na iOS a Android. Předregistrace otevřena, strategie a legendární vůdci.