Hra Agent A

Vstupte do světa tajných agentů a zastavte plány Ruby La Rouge v únikové hře plné hádanek.

Připravte se na napínavé dobrodružství, ve kterém se stanete tajným agentem a vstoupíte do úkrytu zákeřné špiónky Ruby La Rouge. Tento únikový pokoj, inspirovaný šarmantními špionážními filmy, vás zavede do světa plného retrofuturistických zařízení, skrytých objektů, gadgetů a chytrých logických hádanek.

Jako Agent A, vybavený detektivními dovednostmi ala James Bond, bude vaším úkolem proniknout do tajného úkrytu nepřátelské špiónky a zastavit její zlé plány, než se jí podaří uniknout. Ruby La Rouge je však protivník, kterého nelze podcenit. Její úkryt je plný zapeklitých hádanek a tajemství, které musíte odhalit, abyste se dostali blíže k cíli.

Zažijete úchvatnou hru na kočku a myš, během které budete muset rozhodnout, zda jste ve skutečnosti kočka… nebo myš. Důležité bude pozorně si všímat detailů a zdánlivě nepodstatných předmětů, protože právě ty mohou později pomoci vyřešit některé z triky plných hádanek.

Každý objevený objekt a každé vyřešené tajemství vás bude krok za krokem přibližovat k odhalení skutečných plánů Ruby La Rouge. Připravte se, že každý krok vpřed může znamenat nový rébus, který bude třeba rozluštit.

Pokud máte rádi point & click dobrodružství, plné neotřelých gadgetů a intelektuálně stimulujících výzev, tento zážitek je jako dělaný právě pro vás. Tak neváhejte, otestujte své dovednosti tajného agenta a zjistěte, zda máte co potřebujete, aby jste mohli Ruby La Rouge zastavit jednou provždy!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Vstupte do světa tajných agentů a zastavte plány Ruby La Rouge v únikové hře plné hádanek.