Vypnout reklamy

Hra Airport Simulator: First Class

V této hře se vydáte na manažera letiště, kde budete stavět terminály, budovat části letiště, plánovat odlet a přílet letadel a mnohem více.

Vývojář Playrion Game Studio a vydavatel Paradox Interactive oficiálně oznámili start nového simulátoru Airport Simulator: First Class. Hráči umožní vybudovat mezinárodní letiště. Podobně jak jste si mohli budovat v jiných hrách například města, tak nyní zde budete stavět své letiště.

Hráč může očekávat řešení velmi důležitých operací na letišti, a to včetně plánování, zabezpečení a uspokojení potřeb zákazníků, kteří čekají na letadlo. Snažte se, aby letiště bylo příjemným prostředím. Zároveň své letiště můžete rozšiřovat o mezinárodní spoje a je tak potřeba přijít na to, co nejlépe funguje. Pokud se soustředíte na low-cost lety, tak se je snažte vyvážit dobrou službou, pokud na prémium, tak si dávejte pozor, aby zákazníci nebyli z vašeho letiště otráveni.

Hra dává možnost si zcela užít svobodu a kontrolu na pasažéry, piloty a vším mezi nimi. Po grafické stránce je hra na vysoké úrovní, hratelnost je také jednoduchá a o zábavu máte postaráno. Vaše letiště musíte přivést k životu. Navrhněte tak strategicky své terminály, které následně vybudujete, tankovací stanice, check-in, bezpečností body, brány, kavárny, obchody a další. Snažte se o to, aby bylo odbavení co nejrychlejší, vydělali jste dostatek peněz pro provoz letiště a zároveň vytvořili pro cestující příjemné prostředí.

Ve hře budete muset naplánovat celý den a až 2 týdny dopředu. Bude to váš letový plán, který bude potřeba, aby byl dodržen. Pokud dojde ke zpoždění letů, tak to musíte operativně řešit.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

V této hře se vydáte na manažera letiště, kde budete stavět terminály, budovat části letiště, plánovat odlet a přílet letadel a mnohem více.