Vypnout reklamy

Hra Applaydu family

Vstupte do krásného světa miniher, které jsou určené zájmena pro malé děti. Hry jsou navrženy pro děti od 4 do 9 let a podporují kreativitu a růst v samostatnosti. Je tady například virtuální kreslení ohledně zvířátek, světových map, ale nechybí ani slovník.

Hra je sice v anglickém jazyce, ale nejde o nikterak těžká slovíčka. Můžete přimět i své dítě se pohybovat a to díky AR (rozšířené realitě), kterou hra umí. Dá se hrát také offline, takže nepotřebujete ani internetové připojení a děti mohou hrát hru na tabletu třeba při cestování. V aplikaci nejsou žádné reklamy, nejsou zde ani možnosti plateb (takže se nemusíte obávat, že by vaše dítě sebralo kartu a zaplatilo si něco) a dále je podpora 18 jazyků.

Do hry dorazila nyní i druhá sezóna a tedy s novými postavičkami a upravenou hratelností. Dětem se díky této hře bude rozvíjet kreativita, protože je tu spousta her, které tohle právě podporují. K dispozici máte celkem 13 mini her a hra se dá hrát i s dalšími hráči ve světě.

Applaydu family games
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Jedná se o zábavnou hru, ve které budete moci se svými dětmi hrát s roztomilými postavičkami. Tato hra je naprosto kidsafe, takže nejsou zde reklamy ani žádné in-app platby.