Vypnout reklamy

Už je to trošku delší dobu, co firma Ubisoft odhalila střípky hry Assasin Creed Rebellion. Mezitím se nic nedělo, ale nedávno firma Ubisoft vydala video, které láká na před-registraci této hry.

Nová android hra bude dostupná na systémech Android a iOS 21. Listopadu. Máme tak ještě měsíc na to, abychom našli pár zajímavých videí nebo fotografií. Na rozdíl od akčního RPG titulu, což je Odyssey, tak Assasin Creed Rebellion je free-to-play strategická RPG hra s unikátní grafikou.

Hra je umístěna do dob 15. století ve Španělsku. Rebellion povoluje hráčům najít své vlastní bratrstvo a rekrutovat až 40 hrdinů. Pokud jste fanda frančízy Assasin Creed, tak budete určitě poznávat pár tváří jako je Ezio, Aguilar, Maria, Shao Jun, Machiavalli a Claudia Auditore.

Když se registrujete, tak následně při vypuštění hry na trh obdržíte ocenění v podobě nových zbraní a speciálních hrdinů. Stačí navštívit oficiální stránku hry.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.