Vypnout reklamy

Hra na mobil Assasin Creed Rebellion

Vydáno dne: 21.11.2018

Minulý měsíc Ubisoft oznámil další pokračování hry Assasins Creed. Tentokrát se jedná o Rebellion, který má vyjít právě dnes na Google Play. Společnost Ubisoft dokázala hru dokončit o 1 den dříve, takže si ji konečně můžete stáhnout. Hra je dostupná zdarma, ale nezapomínejte, že jsou zde i poplatky uvnitř aplikace, které mohou vytáhnout cenu hry […]

Minulý měsíc Ubisoft oznámil další pokračování hry Assasins Creed. Tentokrát se jedná o Rebellion, který má vyjít právě dnes na Google Play. Společnost Ubisoft dokázala hru dokončit o 1 den dříve, takže si ji konečně můžete stáhnout.

Hra je dostupná zdarma, ale nezapomínejte, že jsou zde i poplatky uvnitř aplikace, které mohou vytáhnout cenu hry ze zdarma až na 99.99$. Nezapomínejte si tuto funkci vypnout, pokud nechcete ve hře utrácet peníze.

V novém dílu Assasins Creed Rebellion budou moci hráči tvořit své vlastní bratrstvo a pokusit se objevit legendu.

Ve hře je možnost se připojit až ke 40 dalším hráčům a to včetně ikonického hrdiny. Máte možnost si vytvořit vlastní zabijáky, budovat pokoje, vyrábět příslušenství a získávat důležité suroviny.

Dále k dispozici budou nejrůznější časově omezené události, za které pak obdržíte ocenění. Assasins Creed Rebellion potřebuje internetové připojení.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: