Vypnout reklamy

Nová logická android hra Battle Chess 3D, ve které budete přemýšlet dopředu. Několik tahů dopředu a protivníka dostanete tam, kam potřebujete.

Zahrajte si unikátní mobilní hru, ve které si zahrajete živé šachy. Před vámi stojí armáda namísto klasických figurek. Všichni muži jsou živí. Pokuste se zabít veškeré hráče nebo třeba i vaše kamarády.

V této hře nenajdete místo, kde byste se nudili. Je zde hned několik typů bojovníků, se kterými se setkáte. Jedná se o kostlivce, orkové a další. Vyberte si zemi, za kterou budete hrát a zaútočte na protivníky.

Je potřeba vědět několik tahů dopředu, abyste následně dostali svého protihráče tam, kam chcete. Ukažte své logické schopnosti a získejte slávu. K dispozici jsou 3 obtížnosti, parádní grafika a hratelnost.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Battle Chess 3D
Price: Free

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.