Vypnout reklamy

Jedná se o první epizodu série, ve které musíte vyřešit případ ztracené manželky. Vyhledávejte různá vodítka poté, co policie případ uzavřela.

Pomozte hrdinovi Sam najít jeho manželku, která nějakým způsobem zmizela. Získávejte odpovědi na své otázky a najděte tajemství, které tento svět ukrývá.

Budete komunikovat s ostatními lidmi a prozkoumávat veškeré cesty zmizelé dívky. Je možné, že obejdete pořádný kus. Je potřeba, abyste se dozvěděli pravdu.

Policie již případ uzavřela a přestala zmizení vyšetřovat. Používejte ve hře svou inteligenci a pokuste se vyřešit několik logických hádanek, které vás posunou dále. Nevzdávejte to a vyhledávejte odpovědi. Hra nabízí skvělý příběh o zmizelé manželce.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.