Hra Boonk Gang

Nový AR horor Phone Escape: Hopeless vás zamkne v místnosti s mobilním únoscem.

Představte si, že se probudíte zamčeni v neznámém pokoji. Jste sami a bez jakékoliv představy, jak se odtamtud dostat. Tato situace by mohla být dobrým ledoborcem na rande nebo setkání s přáteli, ale pro vývojáře z Enigmaticonu je to základní koncept jejich nové hry Phone Escape: Hopeless.

V této hře se váš mobil promění v důležitý nástroj pro únik. Pomocí kamery svého telefonu a fiktivního operačního systému se snažíte vyřešit záhady a úkoly, které vám klade tajemný únosec. Interakce s únoscem probíhá prostřednictvím textových zpráv, což dodává hře napětí a autentičnost.

Phone Escape využívá AR technologii, kdy se reálný svět prolíná s virtuálním, a to díky overlay technologii používané i v jiných hororových hrách. Díky tomu, že hra simuluje operační systém, který denně používáme, může se stát, že i když víte, že je to jen hra, stejně se necháte unést atmosférou.

Přidaná hodnota hry je v 3D prostředí, které ovládáte pomocí kamery vašeho telefonu. Tento prvek je obzvláště účinný, pokud hrajete ve tmavém prostoru, a může vás pořádně vystrašit.

Phone Escape: Hopeless možná nepřináší stejnou úroveň realismu jako reálné události, ale jako simulace známého operačního systému s prvky AR a interaktivním hororovým příběhem rozhodně stojí za to.

The app was not found in the store. 🙁

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Nový AR horor Phone Escape: Hopeless vás zamkne v místnosti s mobilním únoscem.