Vypnout reklamy

Hra Champion Chess

Zahrajte si skvělý šampionát se šachy. Zahrajte si online nebo lokálně s umělou inteligencí, která také není lehká. Má celkem čtyři úrovně, takže

Staňte se naprostým mistrem v šachové partií. Připojte se na úroveň lokální a regionální. Vydejte se na parádní souboje v rámci šachových partií. Nejlepší je však hrát online. Jsou tady úrovně jako je začátečník, pokročilý, expert a další.

Zahrajte si s více jak 60 různými virtuálními osobnostmi. Cvičte a připravte se na hlavní událost této hry. Dostávejte se neustále do vyšších turnajích a kvalifikujte se do šampionátů. Hra je zdarma, ale existuje tady jakýsi ultimátní balíček, který otevírá více možností.

Pokud vás baví šachy, tak se není o čem bavit a určitě se do této hry okamžitě vydejte a ukažte tak, co ve vás je. Po grafické stránce jsou šachy opravdu detailní ve 3D. Nejdete tedy o klasickou 2D hru se šachy.

Champion Chess
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Zahrajte si skvělý šampionát se šachy. Zahrajte si online nebo lokálně s umělou inteligencí, která také není lehká. Má celkem čtyři úrovně, takže si můžete vybrat, kterou úroveň chcete.