Hra Claw Stars získává spolupracující událost s Usagyuuun

Herní casual hra Claw Stars, která získala ocenění, spolupracuje s Mintem na obrovském události Claw Stars x Usagyuuun.

Vytvořena a publikována společností Appxplore, Claw Stars je velmi populární variací na tyto hrací…

Hra Claw Stars získává spolupracující událost s Usagyuuun

Herní casual hra Claw Stars, která získala ocenění, spolupracuje s Mintem na obrovském události Claw Stars x Usagyuuun.

Vytvořena a publikována společností Appxplore, Claw Stars je velmi populární variací na tyto hrací automaty s klepátky, které se objevují v zábavních parcích po celém světě. Hra vás zavádí k ponoření klepatka do hromady kuliček a pokusu zachránit uvězněná zvířata.

Jakmile jsou zvířata zachráněna, stávají se sběratelskými předměty a při hraní také budujete a obnovujete planety, přizpůsobujete svou kosmickou loď ovládanou křečkem a prozkoumáváte rozlehlý mezihvězdný herní svět.

Je to opravdu hodně zábavy.

Naopak Usagyuuun je roztomilá a neuvěřitelně měkká postava, která se objevuje ve velmi populárním sortimentu virtuálních nálepek, které uživatelé telefonů mohou posílat ostatním prostřednictvím aplikací na zasílání zpráv.

V době psaní byly nálepky Usagyuuun staženy více než 570 milionkrát po celém světě, čímž se staly jednou z nejznámějších postav na Zemi. Jedná se o první spolupráci této licence s herním franšízou.

Spolupráce uvidíte, jak navigujete po vesmíru jako Usagyuuun a jeho přátelé, zachraňujete zvířata z hromad kuliček. Zatímco Claw Stars představí sadu nálepek k použití v multiplayerovém chatu Sboru.

CCO společnosti Appxplore Lim Jenn Yu velebí tuto spolupráci a tvrdí, že „Usagyuuun se dokonale hodí do Claw Stars vesmíru“. S tím souhlasíme.

S nadšením můžete očekávat, že pokud tato partnerství přinesou ovoce, můžete očekávat více takových spoluprací v budoucnosti. „Věřím, že toto je pouze první krok směrem k dalším dlouhodobým spolupracím s Mintem a možná představení nových licencí ve všech našich hrách“.

Událost Claw Stars x Usagyuuun se má uskutečnit někdy v příštích měsících.

Mezitím si můžete zdarma stáhnout Claw Stars hned teď na Google Play Store nebo App Store a začít pracovat na svých dovednostech s klepáním.

Pokud máte zájem, navštivte Droid Gamers pro více informací.

FAQ:
1. Kdy se bude konat událost Claw Stars x Usagyuuun?
– Událost se má uskutečnit někdy v příštích měsících.
2. Jaký je obsah spolupráce mezi Claw Stars a Usagyuuun?
– Spolupráce zahrnuje navigaci vesmírem jako Usagyuuun a jeho přátelé, zachraňování zvířat a možnost používání nálepek v multiplayerovém chatu hry.
3. Kde si mohu stáhnout hru Claw Stars?
– Hru si můžete zdarma stáhnout na Google Play Store nebo App Store

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/award-winning-casual-game-claw-stars-is-getting-a-collab-event-with-usagyuuun/