Hra na mobil – Decompression [9.4/10]

Jedná se o android hru, která vznikla na základě darů od investorů. Tato hra sice ještě není plně hodnotně vydaná, ale již teď si ji můžete zahrát. Bojujte proti umělé inteligenci a časem zde bude i mód hráč vs hráč, takže se je na co těšit. Co ve hře Decompression zažijete Tato android hra má […]

Android hra - Decommpression

Jedná se o android hru, která vznikla na základě darů od investorů. Tato hra sice ještě není plně hodnotně vydaná, ale již teď si ji můžete zahrát. Bojujte proti umělé inteligenci a časem zde bude i mód hráč vs hráč, takže se je na co těšit.

Co ve hře Decompression zažijete

Tato android hra má vysoce propracovaný bojový systém. Krom několika módu, které jsou rozdělené na deathmatch, týmový souboj, hra o vlajky nebo poslední muž, tak k dispozici je také několik unikátních zbraní. K dispozici tedy máte pistole, brokovnice, plazmové zbraně, laserové zbraně, plamenomety, granátomety.

Upravte si své vojáky

Aby toho nebylo málo, tak si své jednotlivé vojáky můžete upravovat. K dispozici je 6 mužských vojáků a časem přibudou i ženy. Máte možnost měnit barvy i styl oblečení. Dále máte k dispozici kariérní postup to znamená, že získáváte různá ocenění, zkušenostní body a vidíte statistiku hráčů.

Krom toho je tady podpora gamepadu, takže pokud jim disponujete, tak ho využijte.

Pohled ze shora

Pohled ze shora vám dává mnohem větší rozhled na situaci, která se ve hře odehrává. Nesmíte se ničeho bát a musíte zakročit proti nepřátelům ve správnou chvíli. Procházejte herní úrovní a dejte se do toho.

Android hra je od polského vývojářského studia.

The app was not found in the store. 🙁

 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 9/10
  Optimalizace - 9/10
 • 9/10
  Hratelnost - 9/10
9.4/10