Vypnout reklamy

Hra na mobil Designer City 2

Vydáno dne: 22.6.2019

Zahrajte si skvělý simulátor, ve kterém budete muset předělat své město a zatraktivnit ho. Staňte se takovým starostou svého města.

Navrhněte si své vlastní město a snažte se o to, aby ekonomicky prosperovalo a vy jste tak mohli neustále rozšiřovat své město a konkurovat jiným. Udělejte město atraktivní pro návštěvníky i obyvatelé.

Je potřeba, abyste měli dostatek pracovních pozic a postarali se o to, aby vaší obyvatelé byli zaměstnaní a nestrádali. Čím více budou strádat, tak tím více se bude krást a to byste museli posílit policejní aparát.

Krom práce je potřeba budovat restaurace, divadla, stadióny a vše, co bude dělat tyto obyvatelé šťastnými. Zároveň se starejte o životní prostředí, protože lidé nechtějí žít ve městě, kde je prach nebo karcinogenní látky, které zkracují život. Snažte se o čistou vodu, čerstvé jídlo a zábavu u které se lidé odreagují.

Nezapomínejte ani na přepravu obyvatelstva v této hře. Snažte se o komfortní převoz pomocí hromadné dopravy. Propojte jednotlivé části města.

Buroň Tomáš