Hra Divineko – Magic Cat

Připojte se k magické kočce v Divineko a bojujte proti nepřátelům.

Kočky jsou skutečně magické bytosti, a přestože se někdy zdá, že mají schopnost zahubit člověka pouhou myšlenkou, ve hře Divineko – Magic Cat lze tuto smrtící schopnost využít pro boj proti zlu. Hra v sobě kombinuje rychlé puzzle herní mechanismy s obranou proti hordám přicházejících nepřátel.

Princip hry Divineko je na první pohled jednoduchý. Na jedné straně obrazovky se nacházíte vy jako kočka, zatímco na druhé straně se blíží nepřátelé. Aby jste je zneškodnili dříve, než se k vám dostanou, musíte na spodní části obrazovky nakreslit správný tvar. Hra se ale postupem času stává stále složitější a s power-upy jako štít, bomba a přesýpací hodiny budete potřebovat veškerou dostupnou pomoc, zvlášť když se proti vám postaví bossové s desítkami tvarů, které musíte vykreslit v co nejkratším čase.

Ačkoli se zdá, že pojem ‚unikátní‘ je v herním průmyslu tabu, protože i ten nejobskurnější koncept byl pravděpodobně již někdy realizován, hra Divineko přesto nabízí jedinečný a zajímavý zážitek. Díky monochromatické grafice a procedurálnímu hudebnímu systému, který se vyvíjí s vaším pokrokem, má hra mnoho lákadel. Divineko – Magic Cat je nyní dostupný v iOS App Store pro iPad a iPhone a na Google Play pro zařízení s Androidem.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Připojte se k magické kočce v Divineko a bojujte proti nepřátelům.