Hra DuoCards

Zlepšete svou slovní zásobu v angličtině a dalších 50+ jazycích s aplikací DuoCards pomocí zábavných flashcards.

V dnešní globalizované době je znalost cizích jazyků klíčová, ať už pro osobní rozvoj, cestování, nebo pracovní příležitosti. Aplikace DuoCards přichází s inovativním a zábavným způsobem, jak se naučit angličtinu nebo kterýkoliv jiný z více než 50 jazyků. Metoda učení pomocí flashcards, nebo jazykových kartiček, je základem této aplikace, která slibuje efektivní zpřístupnění slovní zásoby nejen v angličtině, ale také ve španělštině, němčině, portugalštině, francouzštině, ruštině a dalších.

Učení se nikdy nebylo zábavnější

Uživatelé si ve DuoCards mohou vybrat jazyk, který se chtějí učit, a ihned začít „swipovat“ kartičky s cizími slovy. Karty se řadí do balíků na základě toho, jestli slovo znáte nebo ne. Tento přístup nejen zjednodušuje učení, ale také ho činí interaktivním a zábavným.

Výuka jazyka skrze hádání

Inovativní prvek DuoCards je učební mód, kde uživatelé hádají významy slov skrytých na kartičkách. Správně uhodnuté slovíčka se přesouvají do sekce „známých“, zatímco ty neznámé se vracejí na dno balíku, aby se objevily znovu. Díky tomu je učení efektivní a zajišťuje, že si uživatelé opravdu zapamatují nově naučená slova.

Pokrok pod kontrolou

S DuoCards můžete snadno sledovat svůj pokrok v učení se cizích slov. Aplikace umožňuje uživatelům ukládat si nová slova do vlastních balíků, ať už ručně, nebo z předpřipravených zdrojů. Tento proces umožňuje uživatelům vidět, jak se jejich znalosti rozšiřují a zlepšují.

Díky integrovanému překladači je DuoCards flexibilní nástroj pro učení většiny cizích jazyků, čímž odpadá potřeba mít pro každý jazyk zvláštní aplikaci. Ať už je váš cílový jazyk běžný nebo méně rozšířený, DuoCards vám pomůže otevřít dveře do světa nových slov a frází.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Zlepšete svou slovní zásobu v angličtině a dalších 50+ jazycích s aplikací DuoCards pomocí zábavných flashcards.