Vypnout reklamy

Na mobilní telefon máme hru Durango a to ke stažení zdarma. Jedná se o hru, která se odehrává v době, kdy na Zemi byli dinosauři.

Nová android hra Durango již brzy dorazí na mobilní telefony. Avšak v této chvíli je spíše ve fázi testování a k dispozici jen v určených státech, jako je Kanada, Austrálie, Filipíny.

Zahrajte si na přeživšího, kde se ocitáte v místě se spoustou dinosaurů. Prozkoumávejte ostrovy, sbírejte důležité suroviny, lovte místní zvěř a vybudujte si i svůj vlastní úkryt.

Chceme upozornit, že v době psaní tohoto článku byla hra v beta verzi a určená pro některá území na světě.

Jedná se o podobnou hru, jako je třeba Crashlands, Minecraft nebo Dont Starve. Ovšem je zde pouze hra online, takže si zahrajete s kamarády. Ve chvíli, kdy si vybudujete svou vesničku, tak vás mohou kamarádi navštěvovat.

Velkou roli hraje také tvorba věcí. Máte možnost farmařit, vařit, chovat zvířata a sbírat jednotlivé materiály.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.