Vypnout reklamy

Hra FIFA Mobile

Zahrajte si parádní hru FIFA, kde se vydáte na hrací pole, kde budete muset najít způsob, jak porazit své protihráče. Rychle, snadno a

Zahrajte si fotbalové utkáni ze světového poháru FIFA. Začněte svou neuvěřitelnou cestu za vítězstvím. Ponořte se do největšího fotbalového turnaje světa. FIFA Mobile je jedna z nejlepších fotbalových her na mobilní telefon a k dispozici máte 32 kvalifikovaných zemích a spoustu licencovaných týmů a hráčů.

V nové sezóně pro rok 2023 máte nové hráče, výstroje, kluby, ligy a další věci. Sbírejte své hráče jako kartičky, vybírejte si je ke hraní a zároveň se snažte neustále vylepšovat. K dispozici máte přes 600 týmů z celého světa a to včetně Realu Madrid a Manchester City.

Vaším úkolem je dávat góly, získávat vysoké skóre a snažit se o to, abyste se stali super hvězdou. Nechybí ani zcela nový režim manažera. Čekají na vás soutěže světové úrovně. Odemkněte si také fotbalové hvězdy. Hra má hezké grafické zpracování, jednoduché ovládání.

FIFA Soccer
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Zahrajte si parádní hru FIFA, kde se vydáte na hrací pole, kde budete muset najít způsob, jak porazit své protihráče. Rychle, snadno a bez problému.