Vypnout reklamy

Hra na mobil Golf rival

Vydáno dne: 13.4.2018

Popadněte golfovou hůl a vydejte se na hrací pole. Je velmi důležité, abyste porazili několik protivníků. Užijte si perfektní zpracování. Dotkněte se obrazovky a nastavte úhel a sílu odpalu. Je velmi důležité, abyste trefili míček a dostali se co nejdále to bude možné. Spousta úrovní, multiplayer Odpalte míček a snažte se udělat vše proto, aby […]

Popadněte golfovou hůl a vydejte se na hrací pole. Je velmi důležité, abyste porazili několik protivníků. Užijte si perfektní zpracování. Dotkněte se obrazovky a nastavte úhel a sílu odpalu. Je velmi důležité, abyste trefili míček a dostali se co nejdále to bude možné.

Spousta úrovní, multiplayer

Odpalte míček a snažte se udělat vše proto, aby doletěl co nejdále to bude možné. Dejte si velký pozor, protože každý odpal se počítá a čím méně jich uděláte, tak tím lépe pro vás. Dnes je vaším úkolem najít způsob, jak porazit svého kamaráda nebo jiné hráče ve světě.

Android hra Golf Rival

Android hra Golf Rival

Ve hře získáváte ocenění a peníze. Nakupte si za ně nové hole, míčky a další vylepšení. Gamesa disponuje reálnou fyzikou, takže buďte při odpalech velice opatrní. Nahrajte taktéž vysoké skóre, abyste se měli čím pochlubit. V neposlední řadě soupeřte se svými kamarády, které musíte porazit. Věříme, že to zvládnete.

Android hra Golf Rival

Android hra Golf Rival

Na takovou hru je opravdu hezké grafické zpracování. Výhodou je multiplayer, protože bez něho by byla hra docela nudná. Pozvěte své kamarády do hry a užijte si i samotný živý chat. Následně se snažte vyšplhat v žebříčku co nejvýše to půjde a získejte ocenění.

Video ze hry

Golf Rival
Price: Free+

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš