Vypnout reklamy

Hra Hádej 5

Jde o hru v Českém jazyce, kde budete řešit různé kvízy a odpovídat tak, jak by odpovídali třeba ostatní. Kromě toho jsou tady

Jedná se o českou hru, ve které budete muset uhádnout nejrůznější otázky. Tedy je potřeba se dostávat dál tím, že správně odpovíte na dané otázky. Hledáte otázky, na které by odpovědělo co nejvíce lidí.

Pokud se trefíte, tak získáváte body do svého hodnocení. Aplikace disponuje až 370 úrovněmi, kde jsou nejrůznější otázky. Jsou vyjádřeny jak textem, tak nechybí také v podobě obrázků. Veškeré další úrovně budou přidávány pravidelně, takže se nudit u této hry nikdy nebudete, což je skvělá zpráva. Jde spíše o hru, která je na příležitostní hraní.

Hra povzbuzuje inovativní myšlení, protože hledáte odpovědi na jednoduché otázky, ale musíte si zase představit, jak by odpovědělo dalších 100 lidí. Tedy většinou neodpovídáte tak, jak si myslíte vy sami, ale musíte to brát ze širšího pohledu. Ve hře jsou tipy, které vám pomáhají zvítězit, takže pokud si nejste jistí, tak určitě aplikujte svou představu a použijte tipy ve hře.

Kvíz je vhodné hrát s rodinou a přáteli. Zažijete tak hodiny zaručené zábavy. Nejde o nic složitého a to ani v oblasti ovládání. Jednoduše a snadno odklikáváté možnosti, které by odkliklo co nejvíce lidí. Po grafické stránce je to klasika, tedy nejde o 3D hru, ale jde spíše o uživatelské rozhraní, které je příjemné a není nikterak složité.

Guess 5 - Words Quiz
Price: Free

  • Grafika
  • Hratelnost
3.5

Popis

Jde o hru v Českém jazyce, kde budete řešit různé kvízy a odpovídat tak, jak by odpovídali třeba ostatní. Kromě toho jsou tady i obrázky, kde se budete snažit přijít na to, co vyobrazují a další věci.