Hra Hearts NETFLIX

Kompletní průvodce pro hraní Hearts, strategie pro začátečníky i pokročilé.

Hra Hearts, známá svou jednoduchostí a zábavností, je nyní dostupná ve zlepšené verzi od studia MobilityWare. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, tato hra nabízí vše potřebné k získání nových dovedností a zdokonalení strategie.

Rychlý start pro nováčky

Pro ty, kteří se s hrou Hearts setkávají poprvé, je připraven rychlý tutoriál. Díky chytrým nápovědám a možnosti vrátit tah zpět se můžete učit hrou a bez obav z chyb zdokonalovat své taktické rozhodnutí.

Klasika ve chytrém provedení

Nemusíte být online, abyste si zahráli proti umělé inteligenci, která se přizpůsobuje vašemu hernímu stylu. Vylepšete své kompetitivní dovednosti a vyhněte se problémům se špatným internetovým připojením.

Flexibilní herní režimy

V Competitive Mode můžete postupovat na vyšší pozice, zatímco v Relax Mode si užijete tréninkové partie, které neovlivní vaše umístění. Plnění denních cílů a sbírání odměn vám umožní rychleji postupovat.

Jak hrát a vyhnout se pastem

V každém kole se snažte skončit s co nejmenším počtem bodových karet. Vyhněte se hraní nejvyšších karet z výchozí sady, abyste se vyhli srdcovým kartám a pikové dámě.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Kompletní průvodce pro hraní Hearts, strategie pro začátečníky i pokročilé.