Vypnout reklamy

Hra Hidden Through Time 2

Zahrajte si Hidden Through Time 2: Myths & Magic a prozkoumejte kouzelné světy plné tajemství!

V Hidden Through Time 2: Myths & Magic na vás čeká jedinečné dobrodružství plné kouzel a tajemství. Tato 2D hra s ukrytými předměty vás zavede do světa plného hravosti, útulnosti a nekonečné zábavy. Prozkoumávejte krásné ručně kreslené světy a hledejte skryté předměty, které jsou roztroušené na každém kroku. Každý objevený předmět vám otevře dveře do další fáze této fascinující hry.

Příběhový mód vás provede čtyřmi magickými epochami, kde na každém kroku objevíte nové předměty a odhalíte děj, který se za každou érou skrývá. Je jen na vás, jaká tajemství odhalíte a jak hluboko se ponoříte do příběhu každé epochy.

Největší novinkou této hry je funkce Posun reality (Reality Shift), která přidává úplně nový rozměr vašemu zážitku s hledáním skrytých předmětů. S touto funkcí můžete ovládnout sílu času a přesouvat se mezi různými stavy světa, jako je den a noc nebo léto a zima. Tato unikátní vlastnost hry vám umožní prozkoumávat mapy v různých podobách a hledat předměty, které se mohou objevit jen v určitém čase nebo roční době.

Přidejte se k nám na této kouzelné cestě časem a zažijte dobrodružství, které je jen na dosah kliknutí. Vaše cesta za objevováním skrytých tajemství ve světě Hidden Through Time 2: Myths & Magic právě začíná!

Aplikaci stáhnete níže

Hidden Through Time 2: Magic

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Zahrajte si Hidden Through Time 2: Myths & Magic a prozkoumejte kouzelné světy plné tajemství!