Hra na mobil Horror story: Nancy Parker

Pomozte statečnému hrdinovi a utečte z těchto katakomb. Nancy Parker je hlavní hrdinkou této hry a bude muset překonat hned několik nepřátel. Bohužel ztratila paměť, takže vůbec neví, kde je a jak se dostat ven. Pomozte ji. Pomozte dívce překonat svůj strach a vyřešte spoustu logických úloh. Strach je tady opravdu všude, protože nikdy nevíte, odkud se nepřítel vynoří. Je potřeba zajistit osvobození. […]

Pomozte statečnému hrdinovi a utečte z těchto katakomb. Nancy Parker je hlavní hrdinkou této hry a bude muset překonat hned několik nepřátel. Bohužel ztratila paměť, takže vůbec neví, kde je a jak se dostat ven. Pomozte ji.

Pomozte dívce překonat svůj strach a vyřešte spoustu logických úloh. Strach je tady opravdu všude, protože nikdy nevíte, odkud se nepřítel vynoří. Je potřeba zajistit osvobození.

Hororová atmosféra již z videa

Vyřešte několik logických úloh a získejte objekty, které vám pomohu se vyrovnat s těmito nepřáteli a hlavně přežít. Nenechte monstra, aby dostaly Nancy, protože to by pro vás znamenalo konec hry.

Strašidelná místa

Hra nabízí opravdu strašidelné katakomby, hrůzostrašné nepřátele a také spoustu logických úloh, které musíte vyřešit. Jsou zde i skryté scény. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 92%
    Grafika - 92%
  • 96%
    Hratelnost - 96%
  • 98%
    Zábava - 98%
95%