Hra Kingdom: The Blood

Akční RPG Kingdom: The Blood překračuje milion předregistrací s pozadím středověké Koreje a zombii.

Kingdom: The Blood, multiplayerová akční RPG hra založená na stejnojmenném korejském dramatu, právě překročila více než milion předregistrací. Prezentuje se jako soulslike hra, která hráče postaví proti hordám zombií a děsivým bossům, vše na pozadí pozdně středověké Koreje.

Drama Kingdom se odehrává v Jižní Koreji během 16. století, jen několik let po japonských invazích do Koreje známých jako Imdžinská válka. Sleduje příběh Lee Changa, následníka trůnu království Joseon. Při vyšetřování vypuknutí záhadné nemoci, která postihla krále Joseonu, Lee Chang odhalí něco mnohem smrtelnějšího, virulentnějšího a děsivějšího, co hrozí zničením Joseonu, pokud to neudělá vnitřní politikaření dříve. Je třeba podotknout, že značný počet těchto hráčů může pocházet z Jižní Koreje, kde seriál vznikl. I přesto je to impozantní číslo, které naznačuje rostoucí nadšení kolem hry. Je poněkud překvapivé, že Netflix Games nevyužil příležitosti zařadit tuto hru do své služby.

Přece jen, soulslike RPG s multiplayerem? Pokud něco dokáže vybudovat očekávání a skvěle propagovat seriál, pak je to právě něco takového.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Akční RPG Kingdom: The Blood překračuje milion předregistrací s pozadím středověké Koreje a zombii.