Hra Lego, Duplo, Marvel

Jedná se o skvělou Lego, Duplo, Marvel hru, ve které bude zapotřebí najít spoustu možností. Jde hru určenou zájmena pro děti.

Spiderman, Kapitán Amerika a další hrdinové od MARVELu přinášejí vzrušující dobrodružství a zábavu. Každá herní sada nabízí hru s otevřeným koncem a pomáháte vždy hlavnímu hrdinovi.

Hra je určena pro děti, protože dokáže rozvíjet představivost, budovat sebedůvěru, zároveň dokáže stimulovat zvídavost a hlavně tvořivost, což je velmi důležité od útlého věku. Každá sada má své zábavná a poutavé hlavolamy, které je potřeba vyřešit.

Zachraňujte kočku nebo Kapitána Ameriku. Děti mohou postavit úžasné stavby z virtuálních Lego Duplo kostek. Postavíte tak místo pro své hlavní hrdiny. Ovládání není nikterak náročné a stačí pouze pohybem prstů po displeji a postavíte vše, co potřebujete.

Hračky jsou nezbytnou součástí dětství, umožňují dětem rozvíjet svou kreativitu a učí je interakci s okolním světem. Dětské hračky, jako jsou Lego, Duplo a Marvel, jsou v tomto směru jedny z nejlepších. Lego a Duplo nabízí dětem možnost konstrukce a tvorby, poskytují jim prostředky k realizaci jejich imaginárních světů. Na druhé straně, Marvel hračky pro děti představují širokou škálu superhrdinů a pomáhají dětem rozvíjet své představivosti při hraní rolí. Ať už je to stavění vysokých věží z Lego kostiček, sestavování jednoduchých struktur z Duplo sestav nebo dramatická akční scéna s Marvel superhrdiny, tyto hračky nabízí dětem hodiny zábavy a učení.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4

Popis

Jedná se o skvělou Lego, Duplo, Marvel hru, ve které bude zapotřebí najít spoustu možností. Jde hru určenou zájmena pro děti.