Vypnout reklamy

Hra na mobil LEGO Star Wars: The Force Awakens

Vydáno dne: 28.7.2016

Nová android hra je k dispozici na mobilních telefonech zdarma ke stažení, ale s platbami uvnitř hry. (potřeba pro odemknuti všech úrovní krom té první). Pokud vás tedy hra bude bavit, můžete si zaplatit, pokud nikoliv, necháte ji ležet. Je to docela fér. Co ve hře Lego Star Wars: The Force Awakens zažijete Tentokrát získáte […]

Nová android hra je k dispozici na mobilních telefonech zdarma ke stažení, ale s platbami uvnitř hry. (potřeba pro odemknuti všech úrovní krom té první). Pokud vás tedy hra bude bavit, můžete si zaplatit, pokud nikoliv, necháte ji ležet. Je to docela fér.

Co ve hře Lego Star Wars: The Force Awakens zažijete

Tentokrát získáte všechny hlavní hrdiny, možnost si nastavit téměř cokoliv a hlavně je tady příběhová línie. Veškeré hrdiny si můžete postupně odemykat. Máte možnost hrát za Poe Dameron, Kylo Ren a Kapitána Phasma.

Typický fanda Lego Star Wars bude v sedmém nebi, ale ti kdo nejsou filmoví nadšenci, tak se může stát, že je to bavit nebude. Hlavně se někteří zaseknou právě v té části, kde musíte začít platit. První úroveň je zdarma, poté se rozhodnete, jestli to za ty peníze stojí. Hra má téměř 1 GB.

[wp-review]

 

Buroň Tomáš