Vypnout reklamy

Warner Bros

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Hra na mobil LEGO Star Wars: The Force Awakens

Nová android hra je k dispozici na mobilních telefonech zdarma ke stažení, ale s platbami uvnitř hry. (potřeba pro odemknuti všech úrovní krom té první). Pokud vás tedy hra bude bavit, můžete si zaplatit, pokud nikoliv, necháte ji ležet. Je to docela fér.

Hra na mobil LEGO The Lord of the Rings

Následujte epickou příběhovou linií, jakou má trilogie pán prstenů. S troškou humoru a nekonečných variant, které LEGO hry nabízejí. Prožijte legendu společenstva prstenů, dvě věže a návrat krále. V jedinečné android LEGO hře.

Hra na mobil Batman: Beyond Gotham

Přijďte si zahrát bezvadnou LEGO hru, ve které si zahrajete s Batmanem. Jedná se o fantastickou dobrodružnou akční android hru, ve které se připojíte k ostatním hrdinům z DC komiksů. Až se dostanete do vesmíru, tak zastavte zlého Brainiaca z ničení Země.

Hra na mobil 300 Seize Your Glory

Tato hra se náramně hodí na dnešní situaci okolo Řecka, ale tentokrát budete muset pomoct Řeckému generálovi v boji. Je zapotřebí, abyste odrazili všechny útoky, které jsou na vaší zemi vedeny.

Hra na mobil Edge of Tomorrow

Válka právě začala. Ne doopravdy, ale jenom ve hře „Na hraně zítřka“, ve které si zahrajete za Toma Cruise. Jedná se o válku z blízké budoucnosti a mimozemští nepřátele napadli zemi. Vy je musíte pozabíjet díky svým zbraním. Jenže je to velmi těžké a útoky se stupňují. Pohlédněte do světa monster a zničené Země. Video uvnitř […]