Vypnout reklamy

Hra na mobil Mia Online

Vydáno dne: 19.12.2018

Cestujte skrz fantasy svět, kde budete bojovat proti různým monstrům. Porazte svého protivníka a vypěstujte si svého hrdinu. Právě díky zvládnutým soubojům bude hrdina růst a být stále lepší. Snažte se v této hře udělat vše proto, abyste byli schopni porazit své nepřátele. Posbírejte kolekci mystických kroužků a dalších věcí do vašeho outfitu. Obchodujte s […]

Cestujte skrz fantasy svět, kde budete bojovat proti různým monstrům. Porazte svého protivníka a vypěstujte si svého hrdinu. Právě díky zvládnutým soubojům bude hrdina růst a být stále lepší.

Snažte se v této hře udělat vše proto, abyste byli schopni porazit své nepřátele. Posbírejte kolekci mystických kroužků a dalších věcí do vašeho outfitu. Obchodujte s ostatními hráči na mapě a pokuste se udělat vše pro svou výhru.

V této hře můžete hrát i v rámci týmu. Demonstrujte své bojové schopnosti v různých arénách a staňte se legendou. K dispozici máte obrovský herní svět a několik herních módů. Bojujte s ostatními hráči na mapě a prorazte. Jedná se prozatím o otevřenou betu.

Mia Online
Price: To be announced

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: