Vypnout reklamy

Nová hra Minecraft Earth představen. Nabízí rozšířenou realitu, ve které budete stavět budovy se svými kamarády, jako v klasickém Minecraft, ale tentokrát v rozšířené realitě.

20.5.2019

Hra na mobil Minecraft Earth představena s rozšířenou realitou

Microsoft s Minecraft oslavil 10 roční výroční a k němu tedy přidal hru s rozšířenou realitou, která je v prodeji. Stejně jako Pokemon Go, tak i Minecraft Earth se soustředí na reálný svět s tím, že do něho přidává virtuální realitu.

Hra Minecraft Earth
Hra Minecraft Earth

Díky tomu máte naprostou svobodu v budování toho, co chcete. Posbírejte v reálném světě se svým telefonem nejrůznější suroviny a využijte svou kreativitu ve světě Minecraft.

Hra se soustředí na spolupráci a dovoluje tak, aby hráli více hráču pospolu. Hráč má možnost si vybudovat své vlastní objekty v jakýkoliv čas a na jakýmkoliv místě. Svůj objekt pak může různě přesouvat v reálném světě a ve chvíli, kdy jste si jistí, tak objekt umístíte a ostatní hráči, když kolem vás půjdou, tak ho uvidí.

Krom klasické hry jsou zde i krátké mise a úkoly, které můžete v týmu dokončit. Jedná se o automatické generované úkoly, takže se nestane, že by byly dva stejné. Hra pracuje s Open Street Map a jsou zpracované cloud systémem Microsoft Azure.

Beta verze zamíří na telefony Android a iOS v létě a to v Americe. Následně se rozšíří do celého světa do konce roku.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.