Vypnout reklamy
20.5.2019

Hra Minecraft Earth představena s rozšířenou realitou

Microsoft s Minecraft oslavil 10 roční výroční a k němu tedy přidal hru s rozšířenou realitou, která je v prodeji. Stejně jako Pokemon Go, tak i Minecraft Earth se soustředí na reálný svět s tím, že do něho přidává virtuální realitu.

Hra Minecraft Earth
Hra Minecraft Earth

Díky tomu máte naprostou svobodu v budování toho, co chcete. Posbírejte v reálném světě se svým telefonem nejrůznější suroviny a využijte svou kreativitu ve světě Minecraft.

Hra se soustředí na spolupráci a dovoluje tak, aby hráli více hráču pospolu. Hráč má možnost si vybudovat své vlastní objekty v jakýkoliv čas a na jakýmkoliv místě. Svůj objekt pak může různě přesouvat v reálném světě a ve chvíli, kdy jste si jistí, tak objekt umístíte a ostatní hráči, když kolem vás půjdou, tak ho uvidí.

Krom klasické hry jsou zde i krátké mise a úkoly, které můžete v týmu dokončit. Jedná se o automatické generované úkoly, takže se nestane, že by byly dva stejné. Hra pracuje s Open Street Map a jsou zpracované cloud systémem Microsoft Azure.

Beta verze zamíří na telefony Android a iOS v létě a to v Americe. Následně se rozšíří do celého světa do konce roku.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.