Vypnout reklamy

Zahrajte si online hru, ve které budete muset bojovat v týmech. Hra se hraje i jako esport, takže trénujte na mobilním telefonu a ukažte své schopnosti.

Jedná se o online hru, která je ve stylu MOBA. Hra je velmi podobná hře jako je League of Legends, která je velmi populární. Nicméně jedná se o android a iOS hru.

Hra má hezkou grafiku, jednoduché ovládání a spoustu různých historických hrdinů. Buďte si jistí, že máte dostatečně dobrý wi-fi signál. Připojte se ke hře 5v5 MOBA.

Vyberte si svého hlavního hrdinu, za kterého budete hrát a následně se vydejte na souboj. Jedná se o týmovou hru, ve které se ocitnete v menší esportu. Snažte se, vylepšujte se a buďte připraveni v týmech na obrovské souboje.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.