Vypnout reklamy

Parádní android RPG hra, která se odehrává hluboko v katakombách. Vaším hlavním úkolem je zneškodnit své nepřátele a přežít. Sbírejte po cestě lektvary. Budoucnost světa záleží pouze jen na vás. Porazte všechny protihráče.

Skvělá RPG klasika, která je vytvořena exkluzivně pro platformu Android. Ve hře je atmosféra starých dobrých RPG her. Čeká na vás spousta dobrodružství, labyrintů a mnohem více.

K dispozici jsou různé mýtické objekty. Je potřeba se neustále dostávat dále a ničit ostatní nepřátele na herní ploše. Hra nabízí spoustu zábavy.

Hra nabízí spoustu úrovní, kde budete muset bojovat se svými nepřáteli. Před vámi jsou třeba hnusní pavouci, kteří se ničeho nebojí. Avšak vy samotní procházíte katakombami a nebezpečnými nástrahami. Ovládání je přímo na obrazovce, kde máte šipky.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)